Jesteśmy hurtownią art. biurowych , szkolnych, chemii gospodarczej i materiałów do pakowania. Nasza firma została założona w 2009 roku w Biskupicach koło Olsztyna pod Częstochową. JAMAL-POL

O

NAS

Ciągle się rozwijamy, podnosząc jakość świadczonych usług. Prężnie działamy zarówno na lokalnym rynku i okolicach, jak i w sprzedaży internetowej.

Oferujemy materiały biurowe
klientom z Częstochowy i całej Polski. Mamy na przykład: bloki biurowe a4, druki Emeko, Emerson, długopisy ścieralne Pilot Frixion, Flexi Abra, długopisy Zenith, etykiety samoprzylepne, rolki kasowe Emerson, taśmy pakowe firmy Smart. Znajdziesz u nas również materiały eksploatacyjne do drukarek, między innymi: tonery oryginalne HP, oryginalny tusz HP 650, oryginalny tusz HP 652, papier komputerowy Emerson oraz papier ksero A4 o różnych kolorach i gramaturach.

W naszej hurtowni pod Częstochową proponujemy także folie stretch, koperty foliowe, koperty kurierskie (doklejki) i koperty bąbelkowe oraz artykuły szkolne, na

przykład Bambino Majewski, kredki 24 kolory Bambino Majewski, kredki świecowe i kredki trójkątne Bambino oraz Colorino Kids Patio, zeszty, kołozeszyty. Stale poszerzamy swój asortyment sprzedażowy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami z Polski i zagranicy, takimi jak na przykład: Bic, Parker, Stabilo, Lambda, Bantex, Emerson, HP.

Charakteryzujemy się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do Klientów. Służymy Ci naszą pomocą, szybką realizacją zamówień oraz bezpłatnym transportem pod wskazany adres na terenie Częstochowy i okolic.
Nasza hurtownia proponuje setki produktów w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy na zakupy

WSPÓŁPRACA

Z NAMI
Nasza hurtownia art. biurowych i szkolnych z Olsztyna pod Częstochową współpracuje z renomowanymi producentami, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Są to między innymi: Argo, Casio, Elba, Emerson, International Paper, HP, Laco, Pentel, Parker i Zenith. Zapraszamy po teczki, segregatory, papier satynowy oraz etykiety samoprzylepne, a także inne materiały biurowe czy artykuły szkolne, jak np. kredki 24 kolory Bambino Majewski czy długopis ścieralny Abra Flexi.